Instapage (3.0.1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Title
pt: Título

en: Pages
pt: Páginas

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Password
pt: Senha

en: Save
pt: Salvar

en: Path
pt: Caminho

en: Page
pt: Página

en: Edit page
pt: Editar página

en: Add new page
pt: Adicionar nova página

en: Delete page
pt: Apagar página

en: Web services
pt: Serviços web

en: User id
pt: Id de usuário
