Instapage (3.0.1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: Save
se: Vurke

en: Page
se: Siidu
