Instapage (3.0.1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Pages
sl: Strani

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Password
sl: Geslo

en: Save
sl: Shrani

en: Path
sl: Pot

en: Page
sl: Stran

en: Web services
sl: Spletne storitve
