Instapage (3.0.2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Pages
be: Старонкі

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Password
be: Пароль

en: Save
be: Захаваць

en: Path
be: Сцежка

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Page
be: Старонка

en: Web services
be: Вэб-службы
