Instapage (3.0.2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Password
bg: Парола

en: Save
bg: Запази

en: Path
bg: Път

en: Email
bg: Е-поща

en: Page
bg: Страница

en: Web services
bg: Уеб услуги
