Instapage (3.0.2) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Pages
br: Pajennoù

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn
