Instapage (3.0.2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Pages
cs: Stránky

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Password
cs: Heslo

en: Save
cs: Uložit

en: Path
cs: Cesta

en: Email
cs: E-mail

en: Page
cs: Stránka

en: Web services
cs: Webové služby
