Instapage (3.0.2) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Save
eo: Konservu

en: Path
eo: Vojo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Page
eo: Paĝo
