Instapage (3.0.2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Pages
is: Síður

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Cancel
is: Avlýs

en: Edit
is: Broyt

en: Password
is: Loyniorð

en: Save
is: Goym

en: Path
is: Leið

en: Page
is: Síða
