Instapage (3.0.2) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Pages
ja: ページ

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Password
ja: パスワード

en: Save
ja: 保存

en: Path
ja: パス

en: Email
ja: メール

en: Add page
ja: ページを追加

en: Page
ja: ページ

en: Add new page
ja: 新しいページを追加

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: User id
ja: ユーザーID
