Instapage (3.0.2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Pages
jv: Kācā

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Password
jv: Sandhi

en: Save
jv: Simpen

en: Page
jv: Kācā

en: Web services
jv: Layanan web
