Instapage (3.0.2) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Password
mg: Teny miafina
