Instapage (3.0.2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Save
sq: Ruaj

en: Path
sq: Pozicioni

en: Page
sq: Faqe

en: Web services
sq: Shërbimet web
