Instapage (3.0.2) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Pages
sv: Sidor

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Password
sv: Lösenord

en: Save
sv: Spara

en: Path
sv: Sökväg

en: Email
sv: E-post

en: Add page
sv: Lägg till sida

en: Page
sv: Sida

en: Edit page
sv: Redigera sida

en: Add new page
sv: Lägg till ny sida

en: Delete page
sv: Radera sida

en: Disconnect
sv: Koppla från

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: User id
sv: ID för användare
