Instapage (3.0.2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Password
ug: پارول

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
