Instapage (3.1.0) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Pages
it: Pagine

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Save
it: Salva

en: Path
it: Percorso

en: Email
it: E-mail

en: Add page
it: Aggiungi pagina

en: Page
it: Pagina

en: Workspace
it: Area di lavoro

en: Add new page
it: Aggiungi nuova pagina

en: Web services
it: Web service
