Instapage (3.1.0) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Pages
am: ገፆች

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Path
am: ዱካ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page
am: ገጽ
