Instapage (3.1.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Save
cy: Cadw

en: Path
cy: Llwybr

en: Page
cy: Tudalen
