Instapage (3.1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Pages
el: Σελίδες

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Page
el: Σελίδα

en: Add new page
el: Προσθήκη νέας σελίδας

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού

en: User id
el: Id χρήστη
