Instapage (3.1.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Pages
is: Síður

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Password
is: Lykilorð

en: Save
is: Vista

en: Path
is: Slóð

en: Email
is: Netfang

en: Page
is: Síða
