Instapage (3.1.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Pages
si: පිටු

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය
