Instapage (3.1.0) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Password
tr: Parola

en: Save
tr: Kaydet

en: Path
tr: Yol

en: Email
tr: E-posta

en: Add page
tr: Sayfa ekle

en: Page
tr: Sayfa

en: Workspace
tr: Çalışma alanı

en: Edit page
tr: Sayfayı düzenle

en: Add new page
tr: Yeni sayfa ekle

en: Delete page
tr: Sayfayı sil

en: Web services
tr: Web hizmetleri
