Instapage (8.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Password
et: Parool

en: Save
et: Salvesta

en: Path
et: Tee

en: Email
et: E-kiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Add new page
et: Lisa uus leht

en: Web services
et: Veebiteenused
