Instapage (8.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Save
eu: Gorde

en: Path
eu: Bide-izena

en: Email
eu: Eposta

en: Page
eu: Orria

en: Add new page
eu: Gehitu orri berria

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
