Instapage (8.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Save
nl: Opslaan

en: Path
nl: Pad

en: Email
nl: E-mail

en: Add page
nl: Pagina toevoegen

en: Page
nl: Pagina

en: Edit page
nl: Pagina bewerken

en: Add new page
nl: Nieuwe pagina toevoegen

en: Delete page
nl: Pagina verwijderen

en: Web services
nl: Webservices
