Instapage (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Password
hu: Jelszó

en: Save
hu: Mentés

en: Path
hu: Útvonal

en: Email
hu: E-mail

en: Add page
hu: Oldal hozzáadása

en: Page
hu: Oldal

en: Edit page
hu: Oldal szerkesztése

en: Add new page
hu: Új oldal hozzáadása

en: Delete page
hu: Oldal törlése

en: Web services
hu: Webszolgáltatások
