Instapage (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Password
ro: Parolă

en: Save
ro: Salvare

en: Path
ro: Cale

en: Email
ro: email

en: Page
ro: Pagina

en: Edit page
ro: Editează pagina

en: Add new page
ro: Adaugă o pagină nouă

en: Delete page
ro: Șterge pagina

en: Web services
ro: Servicii web
