Instapage (8.x-2.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: Page
kk: Бет
