Instapage (8.x-2.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Save
os: Ныффысс

en: Path
os: Фæндаг
