Instapage (8.x-2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Password
sr: Лозинка

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: Email
sr: Е-мејл адреса
