ChargeBee (10.0.1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Type
bo: རིགས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Name
bo: མིང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
