ChargeBee (10.0.1) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Status
es: Estado

en: Submit
es: Enviar

en: Type
es: Tipo

en: Country
es: País

en: Name
es: Nombre

en: link
es: enlace

en: Email
es: Correo electrónico

en: Site name
es: Nombre del sitio

en: Start Date
es: Fecha inicial

en: Price
es: Precio

en: End Date
es: Fecha Final

en: Amount
es: Cantidad

en: State
es: Estado

en: First Name
es: Nombre

en: Last Name
es: Apellidos

en: City
es: Ciudad

en: Key
es: Clave

en: access administration pages
es: acceder a las páginas de administración

en: Subscription
es: Suscripción

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Payment Method
es: Forma de pago

en: Address line 1
es: Dirección línea 1
