ChargeBee (10.0.1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Type
et: Liik

en: Country
et: Riik

en: Name
et: Nimi

en: Email
et: E-kiri

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Price
et: Hind

en: Amount
et: Kogus

en: State
et: Olek

en: City
et: Linn

en: Key
et: Võti

en: access administration pages
et: ligipääs administreerimise lehtedele

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Payment Method
et: Maksmise viis
