ChargeBee (10.0.1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Type
eu: Mota

en: Country
eu: Herria

en: Name
eu: Izena

en: link
eu: esteka

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: End Date
eu: Bukaera data

en: State
eu: Egoera

en: Key
eu: Giltza

en: access administration pages
eu: sartu kudeatzailearen orrietan

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
