ChargeBee (10.0.1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Type
gl: Tipo

en: Country
gl: País

en: Name
gl: Nome

en: link
gl: ligazón

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: Price
gl: Prezo

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Amount
gl: Cantidade

en: State
gl: Estado

en: Key
gl: Clave

en: access administration pages
gl: acceder ás páxinas de administración

en: Subscription
gl: Subscribirse

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
