ChargeBee (10.0.1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Type
he: סוג

en: Country
he: מדינה

en: Name
he: שם

en: link
he: קישור

en: Email
he: דוא"ל

en: Site name
he: שם האתר

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: Price
he: מחיר

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Amount
he: כמות

en: State
he: מצב

en: City
he: עיר

en: Key
he: מפתח

en: access administration pages
he: גישה לעמודי ניהול

en: Subscription
he: מנוי

en: About
he: אודות

en: Thank you
he: תודה רבה!

en: Uses
he: שימושים

en: Payment Method
he: שיטת תשלום
