ChargeBee (10.0.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Type
ml: തരം

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Name
ml: പേര്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Site name
ml: സൈറ്റിന്റെ പേര്

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
