ChargeBee (10.0.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Key
ps: کيلی

en: About
ps: په اړه
