ChargeBee (10.0.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Type
sl: Tip

en: Name
sl: Ime

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Price
sl: Cena

en: Key
sl: Ključ

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
