ChargeBee (10.0.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Type
ta: வகை

en: Country
ta: நாடு

en: Name
ta: பெயர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Site name
ta: தள பெயர்

en: Key
ta: சாவி

en: access administration pages
ta: நிர்வாகப் பக்கங்களை அணுகுக

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
