ChargeBee (10.0.1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Type
te: రకం

en: Country
te: దేశం

en: Name
te: పేరు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Site name
te: సైటు పేరు

en: State
te: రాష్ట్రం

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: City
te: నగరం

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
