ChargeBee (10.0.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Status
ru: Байдал

en: Submit
ru: Күүседири

en: Type
ru: Янзы

en: Name
ru: Ат

en: Site name
ru: Сайтниң ады

en: About
ru: Дугайында
