ChargeBee (10.0.2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Type
af: Tipe

en: Country
af: Land

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Price
af: Prys

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: access administration pages
af: toegang to administrasiebladsye
