ChargeBee (10.0.2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Submit
am: አስገባ

en: Type
am: ዓይነት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: access administration pages
am: የአስተዳደር ገጾችን ተመለከት
