ChargeBee (10.0.2) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إضافة

en: Type
ar: النوع

en: Country
ar: الدولة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: link
ar: رابط

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Price
ar: السعر

en: Amount
ar: المبلغ

en: State
ar: الحالة

en: Key
ar: المفتاح

en: access administration pages
ar: يصل إلى صفحات الإدارة

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
