ChargeBee (10.0.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Country
bs: Zemlja

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Site name
bs: Ime web stranice
