ChargeBee (10.0.2) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Type
ca: Tipus

en: Country
ca: País

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: link
ca: enllaç

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: Price
ca: Preu

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Amount
ca: Import

en: State
ca: Estat

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Key
ca: Clau

en: access administration pages
ca: accedeix a les pàgines d'administració

en: Subscription
ca: Subscripció

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
