ChargeBee (10.0.2) - en to de translation catalogue (28 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Type
de: Typ

en: Country
de: Land

en: Settings
de: Einstellungen

en: link
de: Link

en: Email
de: E-Mail

en: Site name
de: Name der Website

en: Start Date
de: Startdatum

en: Price
de: Preis

en: End Date
de: Enddatum

en: Amount
de: Betrag

en: Customer Id
de: Kundennummer

en: State
de: Status

en: First Name
de: Vorname

en: Last Name
de: Nachname

en: City
de: Stadt

en: Key
de: Schlüssel

en: access administration pages
de: Zugriff auf den Verwaltungsbereich

en: Payment Information
de: Zahlungsinformation

en: Billing Address
de: Rechnungsadresse

en: Subscription
de: Abonnement

en: About
de: Über

en: Thank you
de: Dankeschön

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: zip
de: PLZ

en: Payment Method
de: Zahlungsmethode

en: Test Connection
de: Verbindung testen

en: Address line 1
de: Adresszeile 1
