ChargeBee (10.0.2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Type
fil: Uri

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Site name
fil: Pangalan ng sityo

en: Key
fil: Susi
