ChargeBee (10.0.2) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Submit
hi: जमा करें

en: Type
hi: प्रकार

en: Country
hi: देश

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: link
hi: लिंक

en: ID
hi: आईडी

en: Email
hi: ईमेल

en: Site name
hi: साइट नाम

en: Start Date
hi: आरंभ तारीख

en: End Date
hi: अंतिम तारीख

en: State
hi: अवस्था

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
